Stampa diskutim:Pashallëkët shqiptar

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Pashallëkët shqiptar. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mehmet Pashë Buashatlliu ishte i pari i derës së Bushatllinjve që në gjysmë të shek. XVIII arriti të rivendoste rendin e qetësin në qytetin e Shkodrës, që lëngonte nga konflikti mes familjeve rivale, çaushollajve dhe Begollajve

Start a discussion about Stampa:Pashallëkët shqiptar

Nis një diskutim