Stampa diskutim:Zpb

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Zpb. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

HTML Fix[Redakto nëpërmjet kodit]

Please change:

<span id="rfu" />
to:
<span id="rfu"></span>
To fix Kategoria:Faqet përdorin tag HTML mbyllës jo të sakt.
xaosflux Talk 2 nëntor 2016 03:55 (CET)[reply]
@Xaosflux,Yes check.svg U bë!, see edit. --1l2l3k (diskutimet) 18 maj 2018 14:55 (CEST)[reply]