Jump to content

Stol (pune)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Melkschemel
Hocker. Design: Alvar Aalto

Stol pune është një mobilje e thjeshtë për t'u ulur pa mbështetëse.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Weblinks[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Stools – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale