Jump to content

Summitville, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Summitville, New York
qytet

Summitville, New York është një qytet në qarkun Sullivanshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Summitville, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale