Sveqani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sveqani
Fshat
Vendndodhja
Sveqani is located in Maqedonia e Veriut
Sveqani
Sveqani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 432 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 35′ 52″ Veri

21° 51′ 11″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)