Të jetosh në ishull

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Të jetosh në një ishull)
Jump to navigation Jump to search

Të jetosh në ishull është një roman i shkruar nga Ben Blushi dhe botuar nga Shtëpia Botuese "TOENA" në vitin 2008.