Jump to content

Taller In More Ways

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sugababes - Taller In More Ways (2005)

Taller In More Ways është një album i grupit Sugababes. Anetaret gjate realizimit te ketij albumi ishin: Keisha Buchanan , Mutya Buena dhe Heidi Range , mirepo pas realizimit te albumit anetares Mutya Buena iu desh qe te largohej nga grupi për shkak te shtatezenise, andaj kenget e ketij albumi i riinçizio anetarja e re Amelle Berrabah.

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. "Push the Button" 3:38
 2. "Gotta Be You" 3:40
 3. "Follow Me Home" 3:58
 4. "Joy Division" 3:59
 5. "Red Dress" 3:38
 6. "Ugly" 3:51
 7. "It Ain't Easy" 3:05
 8. "Bruised" 3:04
 9. "Obsession" 3:51
 10. "Ace Reject" 4:16
 11. "Better" 3:45
 12. "2 Hearts" 4:55