Talveila

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Talveila (Soria) Mapa.svg

Talveila është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]