Teletubbies

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Teletubbies është një seri u krijua nga Ann Wood.

Tinky Winky polemika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ato janë mesazhe të gjerë politike dhe disa herë është kritikuar për mesazhet që erotik Tinky Winky e purpurtë është Teletubby gay.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]