Texas, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Texas, New York
qytet
Vendndodhja
Texas, New York is located in SHBA
Texas, New York
Texas, New York

Koordinatat: 43°30′46″V 76°15′5″P / 43.51278°V 76.25139°P / 43.51278; -76.25139

Administrimi
Shteti Flamuri SHBA
Shteti federal New York
Qarku Oswego
Të dhëna të tjera
Zona Kohore Eastern (EST)-5
Verore EDT-4
Koordinatat 43° 30′ 46″ Veri

76° 15′ 5″ Perëndim

Texas, New York është një qytet në qarkun Oswegoshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Texas, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale