Tirana-qyteti i munguar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Tirana-qyteti i munguar libër me autorë Sotir Dhamo, Gjergj Thomai, Besnik Aliaj dhe Vera Bushati (rec.), Arben Shtylla (rec.). Botuar në Tiranë nga "Pegi", në vitin 2016. Faqe 352.