Todoroci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Todoroci
Fshat
Vendndodhja
Todoroci is located in Maqedonia e Veriut
Todoroci
Todoroci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Kamenicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 558 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2304
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 59′ 58″ Veri

22° 37′ 13″ Lindje

Popullsia 235 banorë (2002)