Transparent Eyeball

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Syri i Tejdukshëm (anglisht: Transparent Eyeball) është një revistë letrare akademike që botohet në Filipinet. Revista botohet një herë në vit nga gazeta The Manila Bulletin (e njohur edhe si the Bulletin; the Manila Daily Bulletin; si dhe the Bulletin Today). [1]

Referenca[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]