Trembëdhjetë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Trembëdhjetë (13) Numri që vjen menjëherë pas dymbëdhjetës dhe që shënon një sasi të barabartë me dymbëdhjetë edhe një.

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Fjalor i gjuhës së sotme shqipe.