Trogerca e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Trogerca e Epërme
Горно Трогерци
Fshat
noform
Vendndodhja
Trogerca e Epërme is located in Maqedonia e Veriut
Trogerca e Epërme
Trogerca e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 516 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 51′ 28″ Veri

22° 10′ 12″ Lindje

Popullsia 1 banorë (2002)