Trogerca e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Trogerca e Poshtme
Долно Трогерци
Fshat
noform
Vendndodhja
Trogerca e Poshtme is located in Maqedonia e Veriut
Trogerca e Poshtme
Trogerca e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 393 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 50′ 18″ Veri

22° 10′ 19″ Lindje

Popullsia 4 banorë (2002)