Tyler Perry

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Tyler Perry
Gone Girl Premiere at the 52nd New York Film Festival P1070754 (15372927985).jpg
U lind në
Tyler Perry

1969
TitulliPerry, 2014

Emmitt Perry, Jr. lindi më 1969. Është një aktor dhe komedian.