Uboga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Uboga
Fshat
Vendndodhja
Uboga is located in Maqedonia e Veriut
Uboga
Uboga
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 155 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 38′ 25″ Veri

21° 56′ 51″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)