Jump to content

UbuntuAlbania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Ubuntu Albania është komuniteti i Ubuntu ne Shqipëri, Kosove dhe vendet tjera ku jetojnë shqiptare.

Kontakti[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]