Ulanca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ulanca
Fshat
Vendndodhja
Ulanca is located in Maqedonia e Veriut
Ulanca
Ulanca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 142 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 35′ 17″ Veri

21° 56′ 34″ Lindje

Popullsia 80 banorë (2002)