Vajza nga Berati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vajza nga Berati : tregime me autore Kozeta Krulis dhe Naim Zoto (red.). Botuar në Tiranë nga "Naimi", në vitin 2011. Faqet e librit 133.