Vasel Sinishtaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vasel Sinishtaj është jurist i diplomuar dhe deputet në kuvendin e Malit të Zi.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]