Vashtica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vashtica e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Vashtica e Epërme is located in Maqedonia e Veriut
Vashtica e Epërme
Vashtica e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Konçë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 600 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2424
Prefiksi (+389) 032
Targa RA
Koordinatat 41° 35′ 52″ Veri

22° 21′ 16″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)