Velilla de la Sierra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Velilla de la Sierra (Soria) Mapa.svg

Velilla de la Sierra është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.