Villar del Campo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Villar del Campo (Soria) Mapa.svg

Villar del Campo është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.