Jump to content

Vitet 1440

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Mbi vitet 1440.

spo di qa me than veq po jafuti me knu ni kang. un kam lindur me 1997 veprat e mija kryesoe jan: "ato qe sidi" dhe "ato qe i kam lexuar" un merrem me shkoll me mesime te klases se 12. me 21 korrik 1997 ishte ngjarja më interesante e jetes sime sepse ne at dit un linda erdha ne nje jet te re ne vitin 2000 po me daten 21 korrik ishte prap nje ngjarje interesante ku te gjith familja ishin mbledhur dhe me shikonin duke then "u rrit edhe ky" sepse ne atë dit un bëra diqka tejet interesante i mbusha 1 vjet hahahahha. ndoshta ju lodha pak po këto jan te verteta e everteta gjithmon prin un deshiroj te bëem nje drejtor dhe ktë do ta bëj , njëfjal e urt popullore thot "fjalt jan gra e veprat?. burra" un e kom emrin .... spo di a me jav kallcu a jo hajt je po jav kallcoj un e kom emrin me me me meshkronja hahahaha. un bana pak hajgare po sjoom kapi cigare e as raki po jom tu hanger dajak ne shi prej kunja as ve sedi veq umkanrre e um kan ba mu ...