Vlerat e mbrojtura të natyrës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vlerat e mbrojtura të natyrës - vlera të natyrës, të shpallura nga organet e përcaktuara me ligj dhe të regjistruara në regjistrin për vlerat e mbrojtura të natyrës.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR MBROJTJEN E NATYRËS Në amëzën assembly-kosova.org Archived 29 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.