Vodovrati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vodovrati
Fshat
Vendndodhja
Vodovrati is located in Maqedonia e Veriut
Vodovrati
Vodovrati
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 213 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 34′ 56″ Veri

21° 52′ 45″ Lindje

Popullsia 379 banorë (2002)