Vrashtica e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrashtica e Poshtme
Fshat
noform
Vendndodhja
Vrashtica e Poshtme is located in Maqedonia e Veriut
Vrashtica e Poshtme
Vrashtica e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Konçë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 549 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2424
Prefiksi (+389) 032
Targa RA
Koordinatat 41° 35′ 17″ Veri

22° 20′ 25″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)