Wikipedia:WikiProject Articles for creation/Help desk

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Review of Wikipedia:Artikuj për shqyrtim/Kastriot Aliu[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshendetje,

Shpresoj të jeni mirë.

Ne jemi grupi menaxherial i nje artisti shqiptar i cili është duke arritur majat dhe sigurisht do na duhet revizioni juaj që të publikojm faqen e lartpërmendur.

Me gjith rrespektin per juve kerkojm një revizion më të shpejt për artikullin e lartpermendur.

Me rrespekt dhe dashuri, Alban.M

Review of Wikipedia:Artikuj për shqyrtim/Kastriot Aliu[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi There,

I hope my message finds you well.

We want to publish the aforementioned article because is being talked about an big new comer Albanian artist.

Can you please review it for us and if needed we will add new elements?

Thanks, Alban.M

Review of Wikipedia:Artikuj për shqyrtim/Dijonis Bibaj[Redakto nëpërmjet kodit]

Dijonis Biba (i lindur më 03 Dhjetor 2000) në Lezh,Shqiperi. i njohur profesionalisht si DIJONIS,është një reper,këngëtar,shkrimtar dhe ndërmarrësus .

Dijonis lansoj një këngë të parë në 05 nëntor 2018.Dijonis-Shoku