Jump to content

Wikipedia diskutim:Fillimi (Faqet e diskutimit)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Fillimi (Faqet e diskutimit). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pika plumbi=pika yll, ylli--Hipi Zhdripi 9 Mars 2009 23:10 (CET)

pika ylli janë vetëm në kodin burimor, ndoshta më mirë do të ishte "katrorëza" apo "pika katrore" --Cradel 10 Mars 2009 13:56 (CET)