Wikipedia diskutim:Fillimi (Formatizimi)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Fillimi (Formatizimi). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • Shembulli Ahmet Zogu, do të ishte mirë të zvendësohet me ndonjë artikull tjetër.--Hipi Zhdripi 9 Mars 2009 23:04 (CET)
  • HTML - vetem kur nuk ka zgjidhje tjetër brenda wikit.--Hipi Zhdripi 9 Mars 2009 23:06 (CET)
Ahmet Zogun ndryshoje nëse don kurse HTML mund të përdoret edhe kur ke zgjidhje tjetër --Cradel 10 Mars 2009 13:54 (CET)

THOTI[Redakto nëpërmjet kodit]

Thoti ishte krijuesi i shkencës antike. Ai dhe dijetarët tjerë flisnin shqip qysh para 12 000 viteve. THOTI fliste shqip (diskutimet) 21 dhjetor 2013 04:26 (CET)