Wikipedia diskutim:Shfleto

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Shfleto. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Uni shiko Wikipedia : Browse nuk është Browse sepse kjo i takonë fushës Wikipedia dhe fushës së artikujve. Kjo është projekt faqe dhe nuk është artikull enciklopedik. Për këtë e kam zhvendosur në Wikipedia:Shfleto. Ti për mua le si të duash por rregullat janë të thjeshta çka nuk është artikull nuk e ka vendin në fushën artikuj. Sepse gjatë kërkimt të fletës do të ketë ngatërrime.--Hipi Zhdripi 2005 Korrik 4 21:12 (UTC)