Wikipedia diskutim:Wiki Academy Kosovo 2018

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Wiki Academy Kosovo 2018. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wikipedia-logo-v2.svg Kjo faqe është pjesë e Wiki Academy Kosovo 2018, e cila ka për qëllim të t'ju mesoje nxenesve dhe Wikipedianëve të rinj të të shkruajnë në Wikipedian shqip, të përmirësojnë në sasi dhe cilësi artikujt rreth Kosovës. Lexoni më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.

Start a discussion about Wikipedia:Wiki Academy Kosovo 2018

Nis një diskutim