Wilford Brimley

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wilford Brimley
Wilford Brimley.jpg
Brimley, 2012
Informacione personale
Vendlindja Salt Lake City, Utah, U.S.

Anthony Wilford Brimley lindi më 1934. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.