Ylli Tomorri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ylli Tomorri trajner i Partizanit në volejboll për meshkuj. Ai ka qenë edhe trajneri i Studentit, duke i dhënë kësaj skuadre 13 tituj “kampion” dhe 11 Kupa të Shqipërisë, si dhe trajneri i kombëtares së meshkujve.