Zagorca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zagorca
Fshat
Vendndodhja
Zagorca is located in Maqedonia e Veriut
Zagorca
Zagorca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Konçë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 515 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2424
Prefiksi (+389) 032
Targa RA
Koordinatat 41° 32′ 52″ Veri

22° 18′ 18″ Lindje

Popullsia 10 banorë (2002)