Zgjedhjet Komunale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Zgjedhjet Komunale janë zgjedhjet për kryetarin dhe këshillin komunal ose bashkiak.

Shiko edhe[redakto | redakto tekstin burimor]