Zgjedhjet Komunale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Zgjedhjet Komunale janë zgjedhjet për kryetarin dhe këshillin komunal ose bashkiak.

Shiko edhe[redakto | redakto tekstin burimor]