Çeleveci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çeleveci
Fshat
Vendndodhja
Çeleveci is located in Maqedonia e Veriut
Çeleveci
Çeleveci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Demir Kapi
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 315 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1442
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 25′ 28″ Veri

22° 16′ 43″ Lindje

Popullsia 52 banorë (2002)