Çufo President

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çufo President.jpg

"Çufo President" roman me autor Gaqo Bushakën. Ilustruar nga Bujar Kapexhiu. Shtëpia botuese Çabej, viti botimit 2008. Kolana Llampa magjike, faqet e librit 192.

“Çufo president” dhe është një udhëtim imagjinar në realitetin e ditëve të sotme. Një derrkuc që kandidon për postin e presidentit, rruga dhe vështirësitë që has nuk kanë të krahasuar me ato të një kandidati të vërtetë.

Shih edhe[redakto | përpunoni burim]