....ešte váham

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
....ešte váham
(Mos Hezitoni)
Studio album by
Released2009
GenrePop

....ešte váham (....mos hezitoni) është një album nga Kristína Pelákovái u publikuar në vitin 2009 në Sllovaki.[1]

Lista e këngëve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. „Kým ťa mám“
 2. „Vráť mi tie hviezdy ´08“
 3. „Zmrzlina“
 4. „Ešte váham“
 5. „Pošli mi SMS“
 6. „Sú dni“
 7. „Ja a ty“
 8. „Som tvoja“
 9. „Stále mi chýbaš“
 10. „Ja viem“
 11. „Krásny deň“
 12. „Vráť mi tie hviezdy“ (radio remix ´08)
 13. „Zmrzlina“ (radio remix)

Shiko Edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. ^ "Kopje e arkivuar" (në sllovakisht). Arkivuar nga origjinali më 31 gusht 2009. Marrë më 22 gusht 2010. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!)