1 Lek (1996)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
1 Lek viti 1996.jpg

1 Lek është monedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1996.

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]