50 + 1

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
50 + 1.jpg

50 + 1 titullohet libri me Autor Blendi Fevziu. Shtëpia botuese "Onufri", faqe 352. ISBN 99927-998-1-1

A ju ka qëlluar ndonjëherë që në një moment të pashënjuar, në një moment të lumtur apo të trishtuar, të keni pyetur veten fare thjesht dhe normalisht: nga vijmë, si ka qenë jeta jonë dhe si u gjendëm befas këtu ku jemi sot?...