Abetare - Shkronjë pas shkronje

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Abetare - Shkronjë pas shkronje.gif

"Abetare - Shkronjë pas shkronje" është libër për fëmijet nga Botimet Morava.

Me autorë: on

  • Prof. as. dr. Mimoza Gjokutaj dhe
  • Prof. dr. Shezai Rrokaj

Dhe ilustrimet dhe grafika:

  • Argon Hasanaj.

Shtëpia botuese Shkronjë pas shkronje, viti botimit 2009. Faqe 120. ISBN 978-99956-625-8-5

Abetare