Jump to content

Agnez Mo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Agnes Monica në vitin 2009 në Asia Song Festival

Agnes Monica Muljoto (lindur më 1 korrik 1986) njohur edhe me emrin e skenës Agnes Monica (apo Agnez Mo) është një këngëtare nga Indonezia.[1]

Referime dhe shënime

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]