Ahmet Shqarri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ahmet Shqarri, lindi më 11 nëntor 1943. Është komentator i njohur sportiv shqiptar. Ka punuar si komentator sportiv në emisionin radiofonik të famshëm për sportdashësit shqiptarë dhe më gjerë "Nga një ndeshje në tjetër".


Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.