Al Daayen (qytet)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Al Daayen
Qytet

Al Daayen është kryeqyteti i komunës Al DaayenKatar.[1][2]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "2010 population census" (PDF). Qatar Statistics Authority. Arkivuar nga origjinali (PDF) më 2 prill 2015. Marrë më 28 korrik 2015. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Komuna Al Daayen". Ministia e Komunës dhe Planifikimit Urban. Arkivuar nga origjinali më 5 mars 2016. Marrë më 28 korrik 2015. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)