AlbSoccer (Amëza)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

AlbSoccer.Com është një amëzë informatikerrjetë në të cilën paraqiten lajme dhe risi nga futbolli shqiptar. Fletat e amëzës mbahen kryesisht në gjuhen shqipe dhe pjesërisht në gjuhën angleze me informacione aktuale për klubet shqiptare të të gjitha kategorive si edhe për kombëtaren dhe lojtarët shqiptarë në botë.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]


Vista-system.png Ky artikull në lidhje me Informatika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.