Albert Kaçiku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Të dhëna personale
Emri i plotë Albert Kaçiku
Datëlindja 21 Janar 1995
Vendlindja Mitrovicë, Kosovë
Pozicioni Mbrojtës
Të dhëna mbi klubin
Klubi i tanishëm KF Tirana
Numri 32


Albert Kaçiku (i lindur më 21 janar 1995) është një futbollist shqiptar i Kosovës që luan për Apolonia Fier në Divizionin e Parë Shqiptar.[1][2][3]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "FSHF profile". Arkivuar nga origjinali më 12 shtator 2017. Marrë më 4 shkurt 2018. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ Soccerway profile
  3. ^ "Albert Kaçiku i Trepçës '89, nënshkruan me Apoloninë". Arkivuar nga origjinali më 25 prill 2018. Marrë më 4 shkurt 2018. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)