Alberto Olivero

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Alberto Olivero ësht një aktor i zërit, aktori dhe aktori teatror italian, i famshën për zërin e Junior në Dragon Ball.